Vrijstaande koelkast
Vriezer onderin
Universele uitstraling
Energieverbruik
Afmetingen
Beschikbare kleuren
Energie-efficiëntieklasse E
Vind verkooppunten
Vergelijken
Productcode: FC84EN4HX1
Vrijstaande koelkast met vriesvak in het onderste compartiment. De gecombineerde configuratie biedt praktische bruikbaarheid en efficiëntie in een compacte ruimte om aan alle dagelijkse behoeften te voldoen.
De lage temperatuur van dit compartiment is bijzonder geschikt voor het bewaren van diepvriesproducten die langzaam moeten ontdooien, zoals vlees of vis, waardoor ze in optimale conditie blijven.
Het groente- en fruitcompartiment zorgt voor de beste bewaarcondities voor verse producten en voorkomt besmetting.
Dankzij optimale vochtigheidsregeling behouden groenten en fruit langer hun natuurlijke versheid, waardoor verspilling wordt verminderd en smaak en textuur behouden blijven.
Het No Frost-systeem voorkomt ijsvorming en draagt ??bij aan een betere bewaring van voedsel in de koelkast.
Het Multiflow-systeem zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de koude lucht in de koelkast.
Vers ijs op aanvraag: de handmatige ijsmaker is zeer eenvoudig in gebruik – water wordt in de lade gedaan en, zodra deze bevroren is, levert hij precies het gewenste ijs.
De invertercompressor reduceert het geluids- en trillingsniveau voor een stille en comfortabele keukenomgeving.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 588 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Tweedeurs koelkast (vriesvak onderaan) |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 39 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | C |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 326 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 407 Liter |
| Vriezen | |
| No Frost: |
|
| Netto inhoud diepvriezer | 181 Liter |
| Super invriezen: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 14,30 uur |
| Invriescapaciteit: | 12 kg/24u |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 160 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Kleur | Grijs |
| Klimaatklasse: | SN (10-32°C), T (16-43°C) |
| Draairichting deur | Rechts |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |




