++ Vermogen microgolf: 1.000 W ++ Inhoud: 31 Liter ++ Verwarmingswijze: Microgolf, Grill ++
Productbeschrijving:
Programma's ontworpen voor gebruiksgemak en verbeterde efficiëntie
Pizzafunctie voor optimaal koken of opwarmen
Nauwkeurige temperatuurregeling en gelijkmatige warmteverdeling
Dankzij het kinderveiligheidsslot biedt de magnetron gemoedsrust voor ouders en verbetert het de algehele veiligheid in huis.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Verwarmingswijze | Microgolf, Grill |
| Ovenfunctie |
|
| Grillkenmerken | |
| Vermogen grill: | 1.000 W |
| Microgolfkenmerken | |
| Vermogen microgolf | 1.000 W |
| Ovenkenmerken | |
| Grill: |
|
| Ontdooifunctie |
|
| Bediening | |
| Automatische programma's | 8 |
| Fysieke kenmerken | |
| Inhoud | 31 Liter |
| Draaischotel |
|
| Kleur | Zwart |
| Diameter van draaiplateau | 31,50 cm |
| Materiaal | roestvast staal |
| Aansluitwaarde: | 1.500 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



