++ Kleur: Bruin ++ Materiaal: HOUT ++ Vorm: Ovaal ++
Productbeschrijving:
Serveer in stijl met de 45,5x20,5x7,5 cm bruine rubberhouten serveerschaal uit de Essenza-collectie. Deze schaal brengt warmte en functionaliteit naar je tafel en is perfect voor het presenteren van je culinaire creaties. Ideaal voor thuiskoks en foodies.
Essenza combineert design en functionaliteit in een warme, natuurlijke collectie die alles biedt om je keuken en tafel een extra touch te geven. Van serveerplanken tot servetringen – vervaardigd uit rubberhout en beukenhout* straalt elk item rust en authenticiteit uit. *Enkel het serveerbestek is vervaardigd uit beukenhout.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Aantal stuks: | 1 Stuks |
| Functies | |
| Geschikt voor levensmiddelen |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | HOUT |
| Vorm | Ovaal |
| Hoogte | 7,50 cm |
| Gewicht | 850 g |
| Breedte | 20,50 cm |
| Lengte | 45,50 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 39,99
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



