De KKS5122 inbouw koelkast van ETNA is een betrouwbare aanwinst voor je nieuwe keuken en biedt je volop koelruimte. Het model heeft energieklasse E en een geluidsniveau van 35 dB(A), wat hem opvallend stil maakt. Het koelgedeelte van deze koelkast heeft een netto inhoud van 193 liter en biedt veel opbergruimte. Zo heeft de KKS5122 vijf glazen legplateaus met lekrand en een transparante groentelade met luchtvochtigheidsregeling. De inbouw koelkast is 122 cm hoog en wordt ingebouwd met het veelgebruikte sleepdeursysteem. Bovendien is de draairichting van de deur voor het inbouwen te bepalen, zodat hij altijd past bij het ontwerp van de keuken. De KKS5122 is voorzien van elektronische thermostaat met led-indicatiemeter wat zorgt voor een stabiele temperatuur in de koelkast. Met de SuperCool functie breng je nieuwe boodschappen snel op de juiste temperatuur.
| Algemeen | |
| Totale netto inhoud | 193 Liter |
| Vriesgedeelte |
|
| Type koelkast | Eéndeurskoelkast zonder vriesvak |
| Energieverbruik | |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 100 kWh |
| Koelen | |
| Totale netto inhoud koelkast | 193 Liter |
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 122,50 cm |
| Hoogte | 122,50 cm |
| Deurtechniek: | Sleepdeur |
| Ingebouwde LED verlichting |
|
| Nisbreedte (minimaal): | 56 cm |
| Diepte | 54,50 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 55 cm |
| Breedte | 54 cm |
| Klimaatklasse: | N (16-32°C) |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |





