++ Nishoogte (minimaal): 82,20 cm ++ Netto inhoud diepvriezer: 85 Liter ++ Invriescapaciteit: 8 kg/24u ++
Productbeschrijving:
Diepvries - Onderbouw- en integreerbaar Nisbreedte 60cm - Diepvriesruimte 85L
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type inbouwdiepvriezer | Geïntegreerd |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 189 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 85 Liter |
| Invriescapaciteit: | 8 kg/24u |
| Super invriezen: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 82,20 cm |
| Aantal diepvriesvakken | 4 |
| Deurtechniek: | omkeerdeur |
| Hoogte | 82 cm |
| Nisbreedte (minimaal): | 59,80 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Nisdiepte (minimaal): | 54,80 cm |
| Diepte | 54,80 cm |
| Breedte | 59,80 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 1819,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




