++ Nishoogte (minimaal): 213,40 cm ++ Netto inhoud diepvriezer: 240 Liter ++ Invriescapaciteit: 1,60 kg/24u ++
Productbeschrijving:
Vario Serie 400 Diepvries - integreerbaar No-Frost, 1 deur, geïntegr. ijsbereider, nis 213,4x45,7x61cm - 226 L, warmwitte LED-verlichting, HC
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type inbouwdiepvriezer | Diepvrieskast |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau: | 42 dB(A) |
| Geluidsniveau-klasse | D |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 246 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 240 Liter |
| Invriescapaciteit: | 1,60 kg/24u |
| Super invriezen: |
|
| Bediening | |
| Bediening op afstand |
|
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Veiligheid | |
| Alarm bij geopende deur: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Nishoogte (minimaal): | 213,40 cm |
| Hoogte | 212,50 cm |
| Nisbreedte (minimaal): | 45,70 cm |
| Nisdiepte (minimaal): | 61 cm |
| Diepte | 60,80 cm |
| Breedte | 45,10 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 10089,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




