++ Netto inhoud diepvriezer: 212 Liter ++ Invriescapaciteit: 14 kg/24u ++ No Frost ++
Productbeschrijving:
- Interieur met nauwkeurig gemonteerde, massieve aluminium elementen in Gaggenau Licht Brons
- Opening assist voor deur:
- 1. Push-to-open functie voor integratie in greeploze keukens 2. Deuropening via spraakassistent mogelijk
- Leggers in veiligheidsglas, omkaderd door massieve aluminium profielen
- Laden met massieve aluminium handgrepen en een kenmerkend ladefront met gradueel gematteerd oppervlak
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type inbouwdiepvriezer | Diepvrieskast |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau: | 35 dB(A) |
| Geluidsniveau-klasse | B |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 235 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 212 Liter |
| Invriescapaciteit: | 14 kg/24u |
| No Frost: |
|
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 9 uur |
| Fysieke kenmerken | |
| Aantal diepvriesladen | 3 |
| Hoogte | 177,20 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Diepte | 54,50 cm |
| Breedte | 55,80 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 3259,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




