++ Netto inhoud diepvriezer: 240 Liter ++ Invriescapaciteit: 16 kg/24u ++ Energieklasse: E ++
Productbeschrijving:
- Inox binnenruimte met massieve aluminium elementen in antraciet
- Schitterrvrije LED-spots met warmwit licht
- Opening assist voor de deur met twee opties:
- 1. Push-to-open functie voor integratie in greeploze meubelfronten 2. Pull-to-open functie voor het eenvoudiger openen van de deur met handgreep
- De laden in de RC en de RF modellen bevinden zich op gelijke hoogte. Bij een side-by-side installatie kunnen de glazen afzetvlakken en de deurvakken op dezelfde hoogte uitgelijnd worden.
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type inbouwdiepvriezer | Diepvrieskast |
| Energieverbruik | |
| Energieklasse: | E |
| Geluidsniveau: | 42 dB(A) |
| Geluidsniveau-klasse | D |
| Jaarlijks elektrisch verbruik: | 246 kWh |
| Vriezen | |
| Netto inhoud diepvriezer | 240 Liter |
| Invriescapaciteit: | 16 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 6 uur |
| Gebruiksgemak | |
| Zachte sluiting |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Hoogte | 212 cm |
| Omkeerbare deur: |
|
| Diepte | 60,80 cm |
| Breedte | 45,10 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 9289,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook




