++ Type kookplaat: Inductie ++ Breedte: 70 cm ++ Aantal kookzones: 4 ++
Productbeschrijving:
- Flex Inductiekookplaat Serie 200
- Massief inox omlijsting
- Flex functie voor het combineren van de rechthoekige kookzones
- Vrij plaatsen van de kookpotten binnen de gecombineerde kookzones met automatische uitbreiding tot 30 cm breedte.
- Kooksensorfunctie voor de temperatuurregeling in pannen
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Inductie |
| Inbouwwijze | Vlakbouw |
| Functies | |
| Warmhoudfunctie |
|
| Timerfunctie: |
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 4 |
| Booster-functies: |
|
| Bediening | |
| Type bediening | DirectSensor |
| Gebruiksgemak | |
| Kookpot/pan detectie |
|
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Kinderbeveiliging: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 70 cm |
| Aansluitwaarde: | 7.400 W |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 52 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 2509,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



