++ Type kookplaat: Inductie ++ Breedte: 80 cm ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
- 1 groot kookoppervlak
- Vrij plaatsen van kookgerei
- Alle maten en vormen kookgerei kunnen worden gebruikt
- Intuïtieve bediening van de functies middels het TFT-touch display
- Kooksensorfunctie voor de temperatuurregeling in pannen
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Inductie |
| Functies | |
| Warmhoudfunctie |
|
| Timerfunctie: |
|
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Bediening | |
| Type bediening | TFT TouchScreen |
| Gebruiksgemak | |
| Koppeling met app: |
|
| Kookpot/pan detectie |
|
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Kinderbeveiliging: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 80 cm |
| Aansluitwaarde: | 7.400 W |
| Kleur | Zwart |
| Diepte | 52 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 6739,-
Voeg toe aan wenslijst
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



