++ Type kookplaat: Gas ++ Breedte: 90 cm ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
- Bedieningspaneel voor een comfortabele en veilige handeling
- Mechanische vermogensregeling met precies instelbare en reproduceerbare vlamgrootte op 9 niveaus
- Brander met multi-vlamringen uit robuust warmtebestendig messing, zoals in de professionele keuken
- Gietijzeren pottendragers
- Klassetoestel met een vermogen tot 18 kW verdeeld over 5 branders
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Gas |
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Bediening | |
| Type bediening | Knoppen |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Automatische ontsteking: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90 cm |
| Aansluitwaarde: | 18.000 W |
| Nisbreedte (minimaal): | 88,50 cm |
| Kleur | Zilver |
| Nisdiepte (minimaal): | 49,20 cm |
| Nishoogte (minimaal): | 10,60 cm |
| Hoogte | 13,20 cm |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Diepte | 51 cm |
| Stroom | |
| Vermogen | 10 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



