++ Type kookplaat: Gas ++ Breedte: 135 cm ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
- 5 multi-ring branders, tot 17.8 kW
- Volelektronische controle op 12 vermogensniveaus
- Exact instelbare en reproduceerbare vlamgrootte
- Automatische vonkontsteking, elektronische vlamcontrole met automatische herontsteking
- Simmer functie, om te koken op de laagste vermogenstand
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Gas |
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Bediening | |
| Type bediening | Knoppen |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Automatische ontsteking: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 135 cm |
| Aansluitwaarde: | 17.800 W |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Diepte | 56 cm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



