++ Type kookplaat: Gas ++ Breedte: 90 cm ++ Aantal kookzones: 5 ++
Productbeschrijving:
Perfect te combineren met andere Vario toestellen uit de serie 400
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Type kookplaat | Gas |
| Kookplaatkenmerken | |
| Aantal kookzones | 5 |
| Bediening | |
| Type bediening | Knoppen |
| Gebruiksgemak | |
| Aanduiding restwarmte: |
|
| Veiligheid | |
| Automatische ontsteking: |
|
| Fysieke kenmerken | |
| Breedte | 90 cm |
| Aansluitwaarde: | 17.800 W |
| Nisbreedte (minimaal): | 88,60 cm |
| Kleur | Zilver |
| Nisdiepte (minimaal): | 49,10 cm |
| Nishoogte (minimaal): | 14,10 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Materiaal | ROESTVRIJ STAAL |
| Diepte | 52 cm |
| Stroom | |
| Vermogen | 15 W |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook



